Konya Cam Balkon ÜLKER CAM SİSTEMLERİ Konya Katlanır Cam Balkon Fiyatları
0507
  • ADRES
    Horozluhan Mah. Aksu Sokak. No:8 Selçuklu/Konya
  • MESAİ SAATLERİ
    08:00 - 18:00
  • 636 2326
DENEME
İÇERİK SAYFALAR
  • 2017-04-18 21:29:16

Konya cam balkon fiyatları

Konya cam balkon fiyatları

 

Konya ilinde inşaat sektörü çok gelişmiştir. Aradığınız tüm hizmetleri bulmanız mümkündür. Fakat bazı müşteriler hem ucuz olsun hemde iyi olsun isterler ki bunun ikisi bir arada pek bulunmaz. Fiyatı ucuz ürün müşteride şöyle bir algı bırakıyor ; bu firma ucuza yapıyor demekki sürümden kazanıyor yada az kazanayım çok iş yapayım istiyor. İnşaat işi ustalık ve beceri ister ayrıca en zor mesleklerden biridir. Hiç bir usta köle gibi çalışıp size ucuza iş yapmaz. Eğer ucuz diye aldığınız hizmetin iyi ve kaliteli olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz dur.

 

Katlanır cam balkon piyasası da son zamanlarda bazı firmaların fiyatı düşürmesi kötü malzeme kullanmasına neden oldu. Konya cam balkon fiyatları 2013 yıllarında 65 dolardan satılmakta idi. 2019 konya cam balkon metrekare fiyatı ise şu anda 40 dolara yapanlar bile var. yani 40 dolar şu anda yaklaşık 240 TL yapmaktadır. Peki nasıl olur da bu firmalar konya da cam balkonun metre kare fiyatını 240 tl den yapıyor ?

 

Çok adi malzemeler kullanarak bu işin altından çıkabiliyorlar. Örneğin cam balkonlarda kullanılan tekerleklerin çok ucuz ve adi olanlarını kullanıyorlar. Silikonların piyasada satılmayan donmuş tarihi geçmiş olanlarını  kullanıyorlar böylece sizlere ucuz ürün satıp sizi aldatıyorlar. Ayrıca servis hizmetlerine cevap vermiyorlar. garanti diye birşey yok.

 

Biz konya cam balkon fiyatlarını 280 tl den yapıyoruz. Çünkü bizi ancak kurtarıyor. Müşterilerimize günübirlik malzemelerden iş yapamayız. 2 Yıl garanti verirken bunları göz önünde bulundururuz. Ömürlük iş yaparız müşterimizde memnun olur bizde.