Konya Bevella Cam Balkon MereKaresi 2023 Fiyatı 1.600 TL ÜLKER CAM SİSTEMLERİ Konya Katlanır Cam Balkon Fiyatları
0507
  • ADRES
    Horozluhan, Aksu Sk. No:8, 42000 Selçuklu/Konya
  • MESAİ SAATLERİ
    08:00 - 18:00
  • 636 23 26
DENEME
İÇERİK SAYFALAR
  • 2021-05-18 21:10:13

HİZMET BÖLGELERİMİZ  BÖLÜMÜ

 

Konya cam balkon

 

Ertuğrul cam Konya da  hizmet vermektedir. Sizde Konyada oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Konya cam balkon ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Konya bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.

 

Konya ısıcamlı cam balkon

 

Ertuğrul cam Konya şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Konyada oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Konya ısıcamlı cam balkon ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Konya bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.


 

Konya Katlanır cam balkon firmaları

 

Ertuğrul cam Konya şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Konyada oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Konya katlanır cam balkon firmaları  ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Konya bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.

.

 

Akşehir cam balkon

 

Ertuğrul cam Akşehir  şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Akşehir de oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Akşehir cam balkon ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Akşehir cam balkon  bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.

 

Akşehir ısıcamlı cam balkon

 

Ertuğrul cam Akşehir  şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Akşehir de oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Akşehir ısıcamlı cam balkon ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Akşehir ısıcamlı cam balkon  bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir. 

Cihanbeyli cam balkon

 

Ertuğrul cam Cihanbeyli  şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Cihanbeyli de  oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Cihanbeyli cam balkon ihtiyaçlarınız bizden sorulur. cihanbeyli cam balkon  bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.

Cihanbeyli ısıcamlı cam balkon

 

Ertuğrul cam Cihanbeyli  şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Cihanbeyli de  oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Cihanbeyli ısıcamlı cam balkon ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Cihanbeyli ısıcamlı  cam balkon  bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.

Akşehir cam balkon firmaları

 

Ertuğrul cam Akşehir  şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Akşehirde oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Akşehir cam balkon ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Akşehir cam balkon  bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.

Cihanbeyli cam balkon firmaları

 

Ertuğrul cam Cihanbeyli  şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Cihanbeyli de  oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Cihanbeyli  katlanır cam balkon firmaları  ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Cihanbeyli bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.

 

Meram cam balkon

 

Ertuğrul cam Meram  şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Meram da  oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Meram  katlanır cam balkon  ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Meram cam balkon bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.

 

Meram cam balkon firmaları

 

Ertuğrul cam Meram  şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Meram da  oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Meram  cam balkon firmaları  ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Meram cam balkon firmaları bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.

Meram Katlanır cam balkon

 

Ertuğrul cam Meram  şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Meram da  oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Meram  katlanır cam balkon  ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Meram katlanır cam balkon bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.

 

Selçuklu Cam Balkon

 

Ertuğrul cam Selçuklu  şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Meram da  oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Selçuklu  cam balkon  ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Selçuklu cam balkon bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir.

 

Selçuklu katlanır cam balkon firmaları

 

Ertuğrul cam Selçuklu  şehrimizde hizmet vermektedir. Sizde Selçuklu da  oturuyor iseniz bizimle iletişime geçiniz ve ölçünüzü gün içinde alalım. Selçuklu  katlanır cam balkon  ihtiyaçlarınız bizden sorulur. Selçuklu katlanır cam balkon bayimiz bulunmaktadır. Gün içinde ölçünüz alınır ve 10 gün içerisinde teslim edilir. 

Konya Eşikli sürme seri camlama sistemi


 

Eşikli sürme seriler genellikle zeminde bulunan alanlara yapılmaktadır. Sürme olarak çalıştığı için cam silme problemleri yaşanmaması için sadece zeminde bulunan alanlar tercih edilmelidir

 

Profil sistemi

 

Eşikli alt ray profili ile genellikle zeminden daha yüksek yerlerde kullanma imkanı

Eşikli profil ile Kanatları sağa, sola ya da her iki tarafa park etme seçeneği

3 ve 5 raylı olmak üzere 2 farklı alt ray ve üst kasa profili seçeneği

 

Renk Seçimi

Eloksal,beyaz,ahşap desenli ve pres olmak üzere 4 farklı renk seçeneği

Opsiyonel olarak tüm ral renklerinde boyanabilir

 

Aksesuarlar

Tüm aksesuarla profiller içerisinde tamamen görünmeyecek şekilde ayarlanmıştır

Az bakım gerektiren ve tamamen paslanmaz, emniyetli aksesuarlar

İçten ve dıştan kilitleme açma seçenekleri

Yeni tasarım kilit sayesinde ister sağdan isterseniz soldan kilitleme seçeneği

Krom kaplı paslanmaz kapı kolu

Siyah ve gri olmak üzere 2 renkte aksesuar seçeneği

Metal baza kapağı seçeneği

 

Montaj

Kanatlar 2'şer adet olmak üzere yatay olarak aşağıdan hareket eden ve bakım gerektirmeyen tekerleklerle donatılmıştır

Hareket sisteminde polyamid kaplı yüksek kaliteli rulmanlar kullanılmıştır

Rulmanlarda paslanmaz çelik bileşenler kullanılmıştır

Düşük gürültü, düşük aşınma ve sıcak-soğuğa karşı dayanımlı kanat profilleri

 

Sızdırmazlık ve Havalandırma

Kanatlar arasında 2-4 mm arası boşluk

İsteğe göre ara profil ve kıl fitiller sayesinde kanatların birbirini tam kapatması ve ısı yalıtımı sağlanabilir

Cam bölmeler arasında plastik ya da alüminyum fitil kullanma seçeneği

Alt ve üst profillerde iç ve dış taraftan kıl fitillerle ile donatılmıştır

Bu sistem ofisler ve iç mekanlarınız için idealdir.

 

Cam

8 ve10 mm kalınlığında emniyetli ve temperli cam bölmeler

Cam bölmeler çift taraflı bant ve özel yapıştırıcı silikon sayesinde kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitlenmiştir

 

Sistem: SCS-X  Eşikli Sürme Sistemi

Malzeme:    Alüminyum - Cam

Cam tipleri:    Temperli 8-10 mm 

Profiller için renk seçeneği:    RAL- Eloksal- özel renkler 

Aksesuarlar için renk seçeneği: Siyah ve Gri olmak üzere 2 farklı renk.

Max. kanat genişliği: 1200 mm

Max. kanat yüksekliği:    2500 mm