Konya Cam Balkon ÜLKER CAM SİSTEMLERİ Konya Katlanır Cam Balkon Fiyatları
0507
  • ADRES
    Horozluhan Mah. Aksu Sokak. No:8 Selçuklu/Konya
  • MESAİ SAATLERİ
    08:00 - 18:00
  • 636 2326
DENEME
İÇERİK SAYFALAR
  • 2019-07-15 10:24:37

Konya Cam Balkon

Günümüzde insanlar esnaflara karşı bir güvensizlik besliyor. Bunun nedenleri arasında birçok yaşanmış sorunlar yer alıyor. Özellikle de Konya esnafı diye bir tanımlama var.  Konya esnafını şöyle tanımlayabiliriz; verdiği sözü tutmayan zamanında iş yapmayan farklı malzeme kullanan yapacağı işin bedelini önden alıp Ne de olsa parayı aldım diyerek müşteriyi haftalarca Hatta aylarca sallayan bu tiplere insanlar Konya esnafı diyor.

 

 Biz Usta 42 firması Elbette Konya'da hizmet veren bir firmayız ama maalesef müşteriler Konya esnafı diye tabir ettikleri firmalar aslında bu müşterilere yakışan esnaflardır.  yani bazı müşteriler Mobilya laminat parke katlanır cam balkon kapı pencere boya gibi işlerini yaptıracakları zaman çok ucuz olsun istiyorlar arıyorlar soruyorlar Ne yapıp ne edip en kötü en ucuza yapan firmayı buluyorlar.  bu firmalarda ucuza yaptıkları için kar elde edemiyorlar para kazanmadıkları için müşteriyi önemsemiyorlar. müşterilerde bu tip esnaflara Konya esnafı diyorlar aslında burada müşteriler kendilerini unutuyorlar o zaman şöyle de bir tanımlama yapabiliriz Konya müşterisi.  ucuz olsun kötü olsun zamanında teslim edilmesinin adi olsun günübirlik kullanayım seneye bir daha yaptırayım diyenlere de konya müşterisi diyelim.

 

Yıllardan beri Alüminyum Cam katlanır cam balkon  panjur PVC kapı ve pencere sistemleri sistemleri duşakabin sistemleri hizmeti vermekteyiz şimdiye kadar Allah'a çok şükür olsun müşterilerimizi mağdur etmemek için elimizden geleni yaptık Ama takdir edersiniz ki bizler de esnafız çalıştırdığımız personeller Ödediğimiz kira vergi elektrik su gibi giderlerimiz var Tüm bunları ödeyebilmek için yaptığımız işlerden para kazanmamız gerekiyor Üstelik Bizim yaptığımız iş o kadar zor bir meslek ki Yeri geliyor 10 kat Yeri geliyor 12. kat o kadar yüksekliklere  elemanlarımız çıkıyor sizin işlerinizi yapıyor bizim işlerimiz genelde balkonlarda Çatılarda ya da mutfakta oluyor yani ağır bir iş yapıyoruz hele sanayide bu işlerin imalatını yaparken kullandığımız makinelerin ne kadar risk taşıdığını gelip görmeniz lazım tüm bunlardan dolayı biz yaptığımız işlerde para kazanmak için mücadele ediyoruz onun için biz klasik Konya esnafı olamayız. Biz müşterimizi üzemeyiz Çünkü müşteri bize yıllarca esnaf olarak müşteri getirecek Bizde Para kazanacağız.

 

diyelim ki Konya cam balkon hizmeti almak istiyorsunuz bizi tercih etmeniz için birçok nedenler var  bunları yukarıda saydık işyerimize Gelip bir çayımızı için fiyat teklif alabilirsiniz Konya cam balkon, Konya ısıcamlı cam balkon , Konya pilise perdeli katlanır cam balkon  bu ürünlerimizi işyerimizde görebilirsiniz işinizi Teslim ettikten sonra 15 gün boyunca size ücretsiz deneme Hakkı veriyoruz 15 günde geliyorsunuz Eğer malzeme de işçilikte bir hata var ise ücretini almıyoruz unutmayın bunu hiç bir dünya markası veremez 15 gün deneyim ücretini sonra ödeyin.

 

 Özellikle de Konya cam balkon fiyatları son zamanlarda aşırı derecede karmaşık bir hale gelmiştir kimi firma 250 kimi firma 220 kimi firma 300 tl'ye katlanır cam balkon yapıyor . Usta 42 Konya cam balkon fiyatlarında kısa süreli bir kampanya yaptı konya 2019 katlanır cam balkon metrekare fiyatları şu anda sadece 280 TL'dir bu teklifimiz mayıs ayı boyunca geçerlidir kredi kartına taksitli işlerde yüzde on banka Komisyonu eklenir ve fiyat yaklaşık 310 TL gibi bir rakam olur.

 

Konya ısıcamlı cam balkon fiyatları metrekaresi 480 TL.  Konya pilise perdeli katlanır cam balkon metrekare fiyatı 380 TL.  Konya cam balkon firmaları arasında en iddialı en güvenilir en sağlam hizmeti almak istiyorsanız Usta 42 katlanır cam balkon alüminyum panjur limited şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.