Konya Cam Balkon ÜLKER CAM SİSTEMLERİ Konya Katlanır Cam Balkon Fiyatları
0507
  • ADRES
    Horozluhan Mah. Aksu Sokak. No:8 Selçuklu/Konya
  • MESAİ SAATLERİ
    08:00 - 18:00
  • 636 2326
DENEME
İÇERİK SAYFALAR
  • 2019-04-19 15:17:23

Konya cam balkon fiyatları

 

İnsanlar bir şey yaptıracağı zaman ilk önce bütçelerinin el verip vermediğine bakarlar. bazen Marka takıntısı olanlar sonuçta aynı marka iki farklı firmada farklı fiyatları satılıyorsa en ucuz olanını almayı tercih ederler. tabii biz olsak Biz de bunu tercih ederiz Ama bu ürün teknoloji ürünü ise ya da kalıplaşmış işçiliği olmayan hazır seri üretim bir ürün ise bu seçenek geçerlidir. Peki yarın işçilikli ürünlerde Marka takıntısı yapılır mı?

 

Eğer Marka takıntısı yaparak evinizin katlanır cam balkonlarını ucuz diye merdiven altı üreticilerine yaptırırsanız büyük ihtimalle paranızı çöpe atmış olacaksınız. Ülkemizde yaşanan inşaat sektöründe de kendini aşırı derecede hissettiren ekonomik kriz ile birlikte konya'da birçok esnaf günü kurtarmaya peşindedir. öyle bir fiyatlar veriliyor ki insanlar bizlere neden pahalıya cam balkon yaptığımızı sorar oldu. bu durumda kendimizi savunmak için söyleyecek söz bazen bulamıyoruz. ama biz sanayinin içinde olduğu muz için maliyeti ne iş yapan esnafları gayet iyi biliyoruz. bu  bu esnaflar malzemeyi borç ile alıyorlar müşteriye maliyeti ne işi teslim ediyorlar müşteriden aldıkları para ile de kiralarını elemanlarını yemek ihtiyaçlarını elektriklerini sularını ödüyorlar ve günü kurtarıyorlar malzemecileri de genellikle borçlarını ödemiyorlar icralık oluyorlar sürekli malzeme değiştiriyorlar ve sanayide de bir itibarları kalmıyor. müşterilere yaptıkları işleri de baştan savma yapıyorlar Sözde 2 yıl 5 yıl 10 yıl gibi Garanti veriyorlar verdikleri garantiler de hiçbir belge imzalı sözleşme ya da bir garanti belgesi bulunmamaktadır. daha sonra müşteriler bizi arayarak biz bir yere cam balkon yaptırdık şu anda bozuldu yaptırdığımız firmaya arıyoruz ama gelip bakmıyor Siz bakar mısınız tamiratını yapar mısınız diye soruyorlar. fakat biz Kendi yaptığımız işler haricinde başka ustaların Yaptığı hiçbir işin tamiratına gidemeyiz Çünkü bazı işler vardır ki artık iş işten geçmiştir ona hiçbir şey yapılmaz genellikle de cam balkon değer cam balkon çalışmıyor ya da arıza veriyorsa ya onun ölçüsü yanlış alınmıştır ya da montajı yanlış yapılmıştır Bu yüzden dolayı bunun geri dönüşü yok yoktur gidip de boşuna tamirata insanlara 100 lira 200 lira gibi para yazmanın bir anlamı yok diye düşünüyoruz. . Sonuçta o balkon artık çalışmayacak Bundan sonra o balkonu bu şeklinde kullanmak zorundasınız Çünkü iş işten geçmiştir.

 

işte bu nedenlerden dolayı eğer evinizde katlanır cam balkon yaptırmak istiyorsanız biz konya Karaman Aksaray Nevşehir Karaman'ın Ermenek ilçesi Ereğli Seydişehir Beyşehir Akşehir  cam balkon hizmeti vermekteyiz yaptığımız tüm işleri yasal sözleşmeli yaparız 2 yıl Garanti veririz sözleşmemizi imzalar kaşeleri size teslim ederiz Siz de Yasal hakkınız Eğer bir anlaşmazlık olması durumunda istediğiniz yerde arayabilirsiniz ki biz durumu buralara getirmeyiz bizim verdiğimiz söz hem yasaldır hem de esnaflarımızın bir ahlakıdır.  konya'da cam balkon fiyatlarını Biz belirleyemiyoruz Ama bizim de yaptığımız belli başlı fiyatlar var konya cam balkon fiyatları şu anda bizde 280 Türk lirasından başlıyor 550 Türk lirasına kadar çıkıyor. fiyatın değişken olmasının nedeni malzeme kalitesinden değil seçeceğiniz ek özellikler yani cam balkonun lüks olup olmamasına bağlıdır.

 

Şunu unutmayın konya cam balkon metrekare fiyatları bazı firmalar 220 230 240 TL gibi fiyatlar veriyor Eğer siz bunları tercih eder de evinize katlanır cam balkon yaptırdığınız ı sanırsanız yanılırsınız sadece evinize cam yaptırmış olursunuz O katlanır cam balkonlar büyük ihtimalle çalışmayacak takılacak su alacak ömrü billah başınızı hep ağrıtacak. biz işin içindeyiz neyin kaç para maliyeti olduğunu biliyoruz katlanır cam balkonun bir gün maliyeti işçilik hariç 200 TL den başlamaktadır Eğer bir firma 20 TL 10 TL 30 TL 40 TL gibi karla metrekaresinde katlanır cam balkon yaparsa o dükkan yürümez bu işte minimum 50 TL işçilik vardı yarın 200 TL'ye mal olan bir cam balkon 250 TL'ye işçilik de birlikte mal olmaktadır Peki firmaya kar kalacak. yani en az firmaya da metrekarede bir 50 TL ya da 30 TL kar kalması lazım ki işyeri kirasını elektriğini suyunu yemeğini vesaire ödeyebilirsin. bu durumda katlanır cam balkonun konya için söylüyoruz konya katlanır cam balkon metrekare fiyatı 280 TL den aşağıya çıkmaz bu nakit fiyatıdır kredi kartına yapılması durumda yüzde on 15 e  yakın bankalar son zamanlarda da komisyon kesmeye başlamıştır. Lütfen bu yazdıklarımızı dikkatlice okuyun sonra başınız ağrıdığında bizi Aramayın ya da başka firmalara arayarak veya iş yaptırdım sözünde durmuyor bu esnaf gibisinden sözler kullanmayın bütün suçu esnafları atarak bir yere varamayız bu esnafları bu duruma getiren maalesef ülkemizde yaşanan ekonomik krizler sizde müşteri olarak her şeyi piyasasını biliyorsunuz lütfen 220 230 240 TL gibi rakamlara katlanır cam balkon yapan firmalara kendinizi emanet etmeyin