Konya Cam Balkon ÜLKER CAM SİSTEMLERİ Konya Katlanır Cam Balkon Fiyatları
0507
  • ADRES
    Horozluhan Mah. Aksu Sokak. No:8 Selçuklu/Konya
  • MESAİ SAATLERİ
    08:00 - 18:00
  • 636 2326
DENEME
İÇERİK SAYFALAR
  • 2019-04-19 15:16:05

Konya Katlanır cam balkon

Katlanır cam balkonlar ince işçilik isteyen ürünlerdir. her ne kadar malzeme kalitesi önemli olsa da inşaat işlerinde  asıl önemli olan ustalık kalitesidir. katlanır cam balkonlar hassas terazi Hassas kesim ve hassas ölçü almayı gerektiren üründür. malzeme kalitesi ne kadar iyi olursa olsun Eğer ölçünüzü alan Usta ölçünüzü düzgün almadıysa yapılacak olan iş Düzgün çalışmayacaktır. aynı şekilde atölyede bunun düzgün bir şekilde kesilmesi gerekir. işte tüm bu nedenlerden dolayı malzeme kalitesinden daha önemli olan bir şey varsa o da Usta'nın kaliteli olmasıdır.

 

Biz ortaksa olarak Bu ilkeler ile konya'da inşaat sektöründe hizmet veren esnaflarla bir araya gelerek ortaksan.com Kurduk. Amacımız kaliteli Ustalar ile müşterilerimize kaliteli hizmet götürmektir. bünyemizde alacağımız Ustalar sektöründe en az 5 yıl deneyime sahip olması gerekir.  müşterilerimize yaptığımız tüm hizmetlerde ortaksan sorumludur ve size 2 yıl Garanti veriyoruz.

 

hizmet verdiğimiz sektörler içerisinde katlanır cam balkon da yer almaktadır. konya ilinde cam balkon Son yıllarda çok popüler olmaya başladı. Bunun nedeni insanların balkonlarında kombi yerleştirmesi kışlık yiyeceklerini burada saklaması gibi nedenler yer almaktadır. müşterilerimiz konya cam balkon konusunda deneyimli bir firma arıyor ise hiç şüphesiz bu Ülker cam balkon sistemlerinin bayiliğini yürüten ortaksan.com dur.

 

Cam balkonlar metrekare Usulüne göre fiyatlandırılmaktadır.  konya'da cam balkon metrekare fiyatları 2019 nisan ayı itibari ile 280 Türk lirasından başlayıp 500 Türk lirası ne kadar çıkabilmektedir. fiyat nedeni ise  Kul kalitesinden değil lüks olup olmamasından kaynaklanır.


Konya'da çoğu müşterilerimiz bize konya esnafından şikayet etmektedir biz bunun farkındayız verilen günlerde iş teslimatı yapılmaz söz verilen işler tutulmaz ve bunun gibi birçok sorun ortaya çıkar aslında burada sadece esnafları suçlamak doğru değildir müşterilerimiz ucuz olsunda nasıl olursa olsun anlayışı ile iş yaptırdığı için birçok firmayı Araştırmadan onlara kapora vererek iş yapmasını ister yapılan işten hiç ama hiç memnun olmazlar bu tarz esnaflar günü kurtarma peşinde olduğu için yaptıkları işe pek de önem vermezler yani burada Aslında suçlu olan esnaf değil müşteridir Çünkü müşteri rekabeti inşaat sektöründe de aramaktadır aynı marka sonuçta aynı işi yapıyorlar bu 3 Liraya diğeri 5 liraya yapıyor neden 5 liraya yaptırana işi verelim diye düşünüyor Halbuki burada yanıldığı bir şey var O da dediğimiz gibi ustalık kalitesi. konya'da cam balkon firmaları arasında Biz Sizlere yaptığımız her işte sözleşmemizi imzalıyor ve teslim ediyoruz Söz uçar yazı kalır ilkesine inandığımız için sizlere 2 yıl Garanti verirken bunu imza altına alıyoruz ne sizin başınız ağrıyor ne de bizim başımız ağrıyor Yaptığımız her işi sözleşmeye göre yapıyoruz cam balkon firmaları arasında Siz de tercih yaparken yukarıda da belirttiğimiz gibi ustalık kalitesine firmanın geçmişine size verdiği garantiye dikkat ediniz.